2009/06/03

autopromocja - 5klatek

Za ciosem - dopiero jak zobaczyłem u Rafała, że to zrobił, to wpadłem, że ja też mogę:>. W nowych Pięciu Klatkach (007) można zobaczyć fragment mojego setu z Castle Party z 2007 roku. DO tego rozmowa. I kilka moim rozmów z innymi autorami zdjęć prezentowanych w aktualnym numerze tej publikacji: wspomnianym Rafałem Siderskim, Jerzym Wierzbickim, Kaśką Sagatowską, Adamem Lachem, Robertem Kowalewskim... zapraszam do ściągania i czytania. Z tego miejsca podziękowania dla serwisu fotografuj.pl, który bez problemu umieścił notkę o nowym numerze, bo pozostałe serwisy - nie wiedzieć czemu - milczą i puszczają trzy niusy dziennie o nowym kursie pewnej akademii. Życie.

4 comments:

alfred wiltos said...

zajrzałem, przejrzałem. ciekawy materiał, ciekawy, choć może nie spójny to jednak czuć że osobisty. przynajmniej takie miałem wrażenie jak oglądałem.

prodeus said...

ej no.. adam lach ok, ale link to akurat chybiony, bo jest co najmniej 3 adamow lachow fotografow i akurat ten z 5 klatek to inny adam lach :)

poza tym gratuluje 5klatek

bruno said...

E, Maurycy, wszystko ok - od tego Lacha z klatek każdy z dwóch pozostałych będzie ciekawszy. I kilku innych anonimowych podejrzewam też.

Lokalny Artysta said...

o fak, to właśnie wcielone faux-pas

:> już poprawiam